Polityka Prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. W Silesian Solutions, dbamy o Twoją prywatność dotyczącą wszelkich informacji, które możemy zbierać na naszej stronie internetowej silesiansolutions.com.

Pytamy o dane osobowe tylko wtedy, gdy są one nam rzeczywiście potrzebne do świadczenia usług. Zbieramy je uczciwie i zgodnie z prawem, z Twoją wiedzą i zgodą. Informujemy również, dlaczego je zbieramy i jak będą wykorzystywane.

Zachowujemy zebrane informacje tylko tak długo, jak jest to konieczne do świadczenia żądanej przez Ciebie usługi. Dane, które przechowujemy, chronimy za pomocą komercyjnie akceptowalnych środków, aby zapobiec ich utracie i kradzieży, a także nieautoryzowanemu dostępu, ujawnieniu, kopiowaniu, wykorzystaniu lub modyfikacji.

Nie udostępniamy publicznie ani osobom trzecim żadnych informacji identyfikujących osobę, chyba że wymaga tego prawo.

Nasza strona internetowa może zawierać linki do zewnętrznych witryn, których nie obsługujemy. Należy mieć świadomość, że nie mamy kontroli nad treścią i praktykami tych witryn i nie możemy przyjąć odpowiedzialności za ich politykę prywatności.

Masz prawo odmówić podania nam swoich danych osobowych, z zastrzeżeniem, że możemy nie być w stanie świadczyć niektórych żądanych przez Ciebie usług.

Kontynuacja korzystania z naszej strony internetowej będzie traktowana jako akceptacja naszych praktyk dotyczących prywatności i danych osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu, w jaki obsługujemy dane użytkowników i informacje osobiste, skontaktuj się z nami.

Ta polityka jest w mocy od 2 stycznia 2024 roku.